Movies
Ratings
64
CrankRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.0
PietaRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 4.5
The City of ViolenceRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0