Movies
Ratings
930
Love UntangledRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
White PalaceRated ★ 4.0- 不能犯Rated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Sexual Chronicles of a French FamilyRated ★ 3.5
Jo Pil-ho: The Dawning RageRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 3.5