Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Beyond the BarRated ★ 4.0
Voice Season 4Rated ★ 4.0- Good PeopleRated ★ 4.0
Voice: City of AccomplicesRated ★ 4.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 4.0
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 3.5- History of ScruffinessRated ★ 3.5
Alice, the Final WeaponRated ★ 3.0
ONE: High School HeroesRated ★ 4.0- Squid Game: The Challenge Season 2Rated ★ 4.0
Pump Up the Healthy LoveRated ★ 1.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Your HonorRated ★ 3.5
The Devil's JusticeRated ★ 3.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 2.0
VIPRated ★ 3.5
Love to Hate YouRated ★ 3.5
Sky CastleRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 3.5