Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.0