Titles you rated
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
FluRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0