Movies
Ratings
429
Happy Death DayRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5