Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 2.5
TriangleRated ★ 2.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 2.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5
BrainRated ★ 2.5
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 1.5
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 1.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5