Series
Ratings
37
Love Deeply!Rated ★ 1.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 3.5
PastaRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0