Movies
Ratings
626
CocoRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
Transporter 3Rated ★ 3.0
Die HardRated ★ 3.5