Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0- Murder ReportRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.0- PilotRated ★ 1.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.0