Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0