Titles you rated
A Werewolf BoyRated ★ 1.0
The HostRated ★ 4.0
QuickRated ★ 1.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
LucyRated ★ 0.5
Summer WarsRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 1.0
The Grand HeistRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 1.0
Inside MenRated ★ 4.0