Series
Ratings
16
High School King of SavvyRated ★ 1.0
SignRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0