Titles you rated
Ex MachinaRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Stanley Ka DabbaRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.0
English VinglishRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 4.5
Premium RushRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 3.5
SpyRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 5.0
21 Jump StreetRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 3.5