Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.0
Last MileRated ★ 3.0
NCT DREAM Mystery Lab: DREAM( )SCAPE in CinemasRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Summer Time Machine BluesRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 3.0
Manshin: Ten Thousand SpiritsRated ★ 3.5
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 3.0
When This Summer is OverRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
TAEYONG: TY TRACK IN CINEMASRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Compilation MovieRated ★ 2.5