Series
Ratings
480
Watashino machino Chiba-kunwa.Rated ★ 2.5- GTO: Great Teacher Onizuka RevivalRated ★ 2.5
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 4.0
WomanRated ★ 3.0
My Dear ExesRated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Hitori de ShinitaiRated ★ 3.5- Nijiiro KaruteRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Chihayafuru -Meguri-Rated ★ 5.0
The Office Season 9Rated ★ 5.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
The Office Season 8Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
Houkago KarteRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
The Office Season 7Rated ★ 4.0
Extremely Inappropriate!Rated ★ 3.5