Movies
Ratings
54
DelicacyRated ★ 4.0
Chico & RitaRated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
About a BoyRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
The ArtistRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 4.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 4.0
ShameRated ★ 3.0
YouthRated ★ 5.0
SuffragetteRated ★ 5.0