Series
Ratings
11
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 4.5
Late Night RestaurantRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 1.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0