Titles you rated
Taxi DriverRated ★ 4.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Duty After SchoolRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5