Series
Ratings
154
Attack on Titan OADRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Study GroupRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 2.5
LTNSRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 3.5
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5