Titles you rated
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Snow Chick - A Penguin's TaleRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5