Movies
Ratings
1563
Another EarthRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.5
Personal ShopperRated ★ 3.5
No MercyRated ★ 4.0
The DictatorRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.0
Amores perrosRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 4.0
The JudgeRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.5
Child's Play 2Rated ★ 4.0
Dark PhoenixRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.0
JexiRated ★ 2.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 4.0
Long ShotRated ★ 3.5
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 3.5
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0