Titles you rated
- 72 Seconds Season 3Rated ★ 4.5
Mystery Music Show: King of Mask SingerRated ★ 4.5- Koby-KobyRated ★ 3.0
- VirtueRated ★ 4.0
- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 3.0
- Three MenRated ★ 4.5
- Ad MadnessRated ★ 3.5
- General HospitalRated ★ 4.0
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 4.0
Stars Falling From the SkyRated ★ 3.5- Duchiwa PpukkuRated ★ 3.5
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 3.5- Paper CraneRated ★ 4.0
- A Bluebird Has ItRated ★ 4.5
RivalRated ★ 3.5
Tough Guy's LoveRated ★ 4.0- Into the SunlightRated ★ 4.0
Family Outing Season 1Rated ★ 4.5- The LandRated ★ 3.5
- JealousyRated ★ 4.0