Movies
Ratings
240
Logan LuckyRated ★ 5.0
TakersRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 2.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 3.5
The Stepford WivesRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 5.0- Love at the CrossroadsRated ★ 5.0
Bad Boys IIRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 4.5