Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
La Vie en RoseRated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 4.5
LolitaRated ★ 2.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 5.0
Ghost RiderRated ★ 1.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5