Series
Ratings
56
UzumakiRated ★ 2.5
LIAR GAMERated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 2.5
49 DaysRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
What If...? Season 3Rated ★ 2.0
What If...? Season 2Rated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 3.0