Titles you rated
I Am LegendRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Final Destination 2Rated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
Final Destination 5Rated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
GravityRated ★ 2.5
TakenRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 1.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.0
Twilight GangstersRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0