Series
Ratings
35
One Spring NightRated ★ 3.5
Love NaggersRated ★ 5.0
Love NaggersRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Goodbye SoloRated ★ 4.0
What's Up FoxRated ★ 5.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5
Prince HoursRated ★ 4.0