Titles you rated
Don't Look UpRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Battle of JangsariRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
The Point ManRated ★ 2.5
Sound of FreedomRated ★ 3.0
Emergency DeclarationRated ★ 0.5
Freedom WritersRated ★ 5.0- The Birth of KoreaRated ★ 5.0
- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
SWITCHRated ★ 3.0
Perhaps LoveRated ★ 1.0
SicarioRated ★ 4.5
The Forgotten BattleRated ★ 3.0
Operation MincemeatRated ★ 4.0