Series
Ratings
17
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 2.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0