Titles you rated
WarcraftRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
300Rated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
LucyRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0