Titles you rated
White CollarRated ★ 3.0
Battle Athletes VictoryRated ★ 3.0- Run HanyRated ★ 3.0
- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 3.5
Justice PaoRated ★ 4.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.5- Dragon LeagueRated ★ 3.5
- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 3.0
- Three FriendsRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 2.5
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
The Day of the JackalRated ★ 2.5
The Lincoln Lawyer Season 3Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Let's Go Time Expedition Season 3Rated ★ 2.5
Let's Go Time Expedition Season 2Rated ★ 3.0
Let's Go Time ExpeditionRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Yellowstone Season 2Rated ★ 3.5
Yellowstone Season 1Rated ★ 3.5