Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.0
The World of LoveRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 1.0
Pretty CrazyRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 2.0