Series
Ratings
136
TrespassersRated ★ 3.0
Dept. QRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5- 집밥 백선생Rated ★ 1.5
- The God of MusicRated ★ 2.5
- Battle of TonguesRated ★ 2.5
Naked HistoryRated ★ 2.0- 다큐멘터리 3일Rated ★ 4.5
Master in the House Season 1Rated ★ 2.0
The Gentlemen's League Season 1Rated ★ 2.5
Immortal Songs: Singing the LegendRated ★ 2.0
Dining TogetherRated ★ 2.0
Wednesday Food TalkRated ★ 1.0- SNL Korea Season 1Rated ★ 2.5
Hot BrothersRated ★ 2.5- The Brave Fighter of Sun FighbirdRated ★ 3.0
- Yoon Do Hyun's Love LetterRated ★ 3.0