Titles you rated
Rough CutRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Man on High HeelsRated ★ 2.5
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 5.0
For the EmperorRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0