Titles you rated
The UnbornRated ★ 0.5
ShutterRated ★ 4.5
[REC]Rated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 5.0
The MistRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 5.0
CubeRated ★ 4.5
The Evil TwinRated ★ 0.5
UnfriendedRated ★ 0.5
All About My WifeRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.5