Titles you rated
Music and LyricsRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Julie & JuliaRated ★ 3.5
No ReservationsRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Hannibal RisingRated ★ 3.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
Penny PinchersRated ★ 2.0
Marley & MeRated ★ 3.0
The Gingko BedRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
JunoRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 3.0
One Fine DayRated ★ 4.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 5.0
Love and Other DisastersRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0