Series
Ratings
50
BasketballRated ★ 0.5
Legend of the PatriotsRated ★ 4.0
Dr. ChampRated ★ 3.5
The Last Scandal of My LifeRated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 2.0
First Wives' ClubRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 2.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
MemoryRated ★ 1.5
Jeong Do JeonRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5