Titles you rated
East of EdenRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 1.5
Princess HoursRated ★ 2.5
5th RepublicRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.0
JackpotRated ★ 2.0
AssemblyRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 1.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
High KickRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5