Titles you rated
Royal FeastRated ★ 0.5
The Journey of ChongziRated ★ 0.5
Mysterious Lotus CasebookRated ★ 0.5
Till The End of The MoonRated ★ 0.5
Marvelous WomanRated ★ 1.0- 少年包青天Rated ★ 1.0
The Legend of Grave KeepersRated ★ 1.0
Demon SlayerRated ★ 1.0
Legal High SPRated ★ 2.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.0
Lucky LouieRated ★ 4.5
DexterRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 2.0- Namchow Mechanic HeroesRated ★ 0.5
- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 1.0
- The Flying SuperboardRated ★ 2.0
- The Flying SuperboardRated ★ 2.0
- The Flying SuperboardRated ★ 2.5
The New Prince of TennisRated ★ 1.5