Titles you rated
BloodhoundsRated ★ 1.0
BargainRated ★ 3.0- Splendid DaysRated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 2.0
My Liberation DiaryRated ★ 2.5
Singles' InfernoRated ★ 1.5
The Hungry and the HairyRated ★ 2.0
EuphoriaRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
D.P.Rated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Lee Su-geun: The Sense CoachRated ★ 1.0
The UndoingRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 0.5
The Queen's GambitRated ★ 2.5
LIFERated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
Terrace House: Tokyo 2019-2020Rated ★ 4.0
Terrace House: Opening New DoorsRated ★ 2.0
DraculaRated ★ 0.5