Titles you rated
- Brilliant LegacyRated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 0.5
Jewel in the PalaceRated ★ 2.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 0.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0