Titles you rated
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Atomic BlondeRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
The Great BattleRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0