Titles you rated
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.0
Kids ReturnRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0