Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.0
American HustleRated ★ 3.5
Love ExposureRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 2.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 1.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 1.0
The Butterfly EffectRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
SullyRated ★ 3.5
TedRated ★ 2.5