Movies
Ratings
69
House of HummingbirdRated ★ 4.5
Another ChildRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 2.0
Postman to HeavenRated ★ 3.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 2.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
Love Is All You Need?Rated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5- First LoveRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Good Morning PresidentRated ★ 2.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 4.5
Our Love StoryRated ★ 3.5