Titles you rated
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 1.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
On the Way to the AirportRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0- 世にも奇妙な 物語Rated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 2.5
Lucky RomanceRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
HealerRated ★ 1.5
Good DoctorRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.5