Titles you rated
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.0
Free! Dive to the FutureRated ★ 0.5
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Prison SchoolRated ★ 0.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0
How Do You Play?Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 1.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0