Titles you rated
Outside the WireRated ★ 3.0
Hunter KillerRated ★ 4.0
InvasionRated ★ 2.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 5.0
Act of ValorRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
Me and MeRated ★ 2.0
Time to HuntRated ★ 3.0
Triple FrontierRated ★ 3.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.0
Jojo RabbitRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
One-LineRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.0