Series
Ratings
45
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Autumn's ConcertoRated ★ 3.0- First LoveRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
BigRated ★ 4.0- Star in My HeartRated ★ 4.0
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 2.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
SignRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0